قوانین

ایران کارفرما ورود شما را خوش آمد میگوید. پیش از آغاز هرگونه فعالیت از شما میخواهیم قوانین را مطالعه کرده و اطمینان حاصل کنید که با قوانین موافق هستید و بر اساس آنها عمل می کنید.

 ایران کارفرما سایتی ایرانی است که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت دارد ، بنابراین شما نباید فعالیتی برخلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین جرائم رایانه ای داشته باشید.

– فقط مشاغل دارای مجوز رسمی حق ثبت نام در سایت را دارند، در غیر این صورت، اگر کاربر خاطی برای اولین بار ثبت نام کرده باشد و مبلغی به ازای ثبت نام پرداخته باشد ، کاربر از لیست کاربران حذف شده و تمام مبلغ پرداختی بازگشت داده می شود و  در صورت تکرار ثبت نام ، اگر کاربر خاطی برای اولین بار ثبت نام کرده باشد و مبلغی به ازای ثبت نام پرداخته باشد، علاوه بر حذف کاربر  ۹۰% مبلغ پرداختی بازگشت داده می شود. لذا خواهشمند است این چنین افراد از ثبت نام خودداری نمایند.

– هر گونه ثبت واحد و یا محصول غیرمجاز بر عهده ی خود کاربر می باشد و سایت و مدیران سایت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارند.

–  ثبت نام کنندگان باید از یک نام انگلیسی برای ثبت نام استفاده کنند. (نام کاربری)

– تمامی کاربران به جز کاربرانی که از پلن رایگان استفاده می کنند می بایست حداکثر تا ۲۴ ساعت اطلاعات خود از قبیل شماره تلفن- نام – نام خانوادگی – آدرس محل سکونت – خود را به منظور عدم سوء استفاده به ایمیل سایت ارسال کنند.

– تمامی واحد ها باید آدرس دقیق داشته باشند و در صورت مشاهده و یا دریافت پیام مبنی بر عدم وجود آدرس دقیق، مسئول واحد حداکثر ۲۴ ساعت مهلت ویرایش آدرس واحد مربوطه را دارد در صورت پایان مهلت ۲۴ ساعته بنا به صلاحدید مدیران سایت، کاربر و واحد شغلی او از لیست سایت حذف می شود.

– همه ی واحد ها باید مجوز داشته باشند در صورت دریافت پیام مبنی بر عدم وجود مجوز ، پس از پیگیری مسئولین سایت و به صلاحدید مدیر واحد مربوطه بایگانی می شود.

– در صورت ثبت واحد اشتباه ، کاریران می بایست از مدیر سایت درخواست حذف آن را نمایند و در صورت تکرار، کاربر مشمول جریمه می شود.

– کاربران میباست با به روز نمودن اطلاعات خود هنگام استفاده از خدمات ایران کارفرما اطلاعات صحیح در اختیار ایران کارفرما قرار دهند و irankarfarma.ir برای برقراری ارتباط با مشترک از اطلاعات ارائه شده توسط مشترک استفاده مینماید .

– چنانچه اطلاعاتی که کاربران ارائه می دهند نادرست باشد و یا irankarfarma.ir شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن اطلاعات داشته باشد irankarfarma.ir به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

– نحوه ارتباط سایت ایران کارفرما با کاربران به وسیله ایمیل آنها میباشد که توسط خود کاربران در پنل کاربری وارد شده است ، کاربران میباست با قرار دادن ایمیل irankarfarma.ir در لیست سفید ایمیل خود ، از انتقال پیام های ارسالی به قسمت اسپم ایمیل خود جلوگیری کنند ، بدیهی است مسئولیت عدم مشاهده اطلاعیه ها و اخطاریه های ارسال شده بر عهده خود کاربر میباشد.

– برای اطلاع از آخرین تحولات کاربر میبایست به irankarfarma.ir مراجعه کرده و قسمت اطلاعیه ها را مطالعه کند ، سایت ایران کارفرما تضمینی برای اطلاع به کاربران از راه های مختلف نمی دهد.

ایران کارفرما حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی برای خود محفوظ میداند .

– مدیران سایت دسترسی لازم برای ویرایش و تغییر در گفتگوها را دارند و برای اقدامات مدیریتی ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نیستند.

– جعل هویت دیگر افراد ، شامل افراد حقیقی و حقوقی ممنوع بوده و در صورت مشاهده یا دریافت گزارش ، دسترسی کاربر مورد اشاره به سایت بسته خواهد شد.

– در صورت ثبت نام به عنوان حامی سایت، کاربر می بایست یک عکس ۲۹*۱۳۳ برای مدیر سایت ارسال کند.

– از درج هر گونه مطلب که بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، مشمول عنوان جرم شود پرهیز شود.

– حداکثر تعداد قابل ثبت نام برای اکانت ویژه ۴ عدد می باشد. بنابراین اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام میکنند در صورت ثبت نام بیش از ۴ اکانت مابقی به صورت اکانت عادی ثبت خواهند شد و هزینه ی پرداخت شده بازگشت داده خواهد شد.

– ۲ روز قبل از انقضای اکانت امکان تمدید اکانت فعال میشود. کاربران گرامی میتوانند در این ۲ روز نسبت به تمدید اکانت خود اقدام کنند.

– پس از ثبت واحد و آگهی و … اطلاعات شما برای بازبینی به مدیران سایت فرستاده میشود و شما میبایست منتظر تایید از طرف مدیران سایت باشید.


– مسئولیت آگهی ها برعهده ی آگهی دهنده میباشد و سایت ایران کارفرما  و مدیران آن هیچ مسئولیتی در قبال آگهی های ثبت شده در سایت ندارند.

– تمامی آگهی ها باید به نوعی مریوط به واحد نویسنده و یا مرتبط با مشاغل دارار مجوز باشد. در صورت مشاهده ی آگهی بر خلاف آن چه که گفته شد، و یا مشاهده ی آگهی با محتوای غیر اخلاقی با نویسنده برخورد می شود و حتی، امکان حذف واحد شغلی و عدم امکان ثبت نام دوباره وجود دارد.

– پیشنهاد میگردد حتی الامکان در صورت استفاده از منابع در متون وبلاگ، با ذکر منبع ضمن ارج نهادن به حقوق معنوی دیگران، باعث افزایش اعتبار وبلاگ خود شوید.

سایت ایران کارفرما اجازه ی تغییر قوانین فوق را برای خود محفوظ می دارد .